Standard pro koťátka z chovu

   Používáme nejkvalitnější dostupné vakcíny. Všechny kočky jsou FIV a FeLV negativní. Na odčervení koťátek používáme vždy jiný lék, aby byla zaručena maximální účinnost.U našich koček máme mnoho rodokmenů protestovaných na HCM. Všechny naše kočičky jsou PKD - negativní. Věnujeme se testování na Pyruvate kinase deficiency (PK-Def.) U koťátek určených pro další chov můžeme nechat udělat na základě Vašeho přání speciální rentgen ocasu, který vyloučí i ty nejnmenší chyby obratlů. Naše ceny jsou konečné! Žádné další poplatky (kromě nákladů na dopravu). U koťátek na mazlíka kastrace v ceně!

 
Kitten standard

   We used the best vaccinations. All kittens` parents have negative test result on FIV and FeLV. We are deworming all kittens during their grow period. We guarantee, that this deworming has the best effect. A lot of pedigrees are tested on HCM. All our cats have negative test result on PKDWe and are tested for Pyruvate kinase deficiency (PK-Def.) If you wish we can make tail X-ray (screening) of kittens for breed. Our prices are final! No additional fees (without a shipping costs). Kittens castration is included in the price!Stručné cenové podmínky (pro koťátka/kočky z CHS):

   Ceny koťátek / koček jsou individuální a ovlivňuje je mnoho skutečností - více se dočtete ZDE!
Pro představu ale dodržujeme toto rozpětí cen:
od 10.000,- Kč za kastrované mazlíčky (koťátka v PET kvalitě od nás odcházejí až po kastraci)
od 25.000,- Kč za jedince s možností použití v chovu
od 45.000,- Kč za ty nejlepší (určené k chovu a výstavám)
V případě rezervace koťátka vyžaduji složení zálohy ve výši: 5.000,- za koťátko na mazlíčka a 15.000,- za koťátko určené k chovu nebo k chovu a výstavám.
Záloha je NEVRATNÁ!


Kittens / cats are priced individually but the basic range is as follows (for kittens/cats):

400 Euro and up for pets
1.000 Euro and up for breeder quality
1.800 Euro and up for show quality
We require a 200 Euro Deposit on Pet kittens and a 600 Euro Deposit on Breeder/Show kittens.
Deposits are not refundable!
Menu
Contact info

Julia Konstantynopolska

Praha CZ

julia.k-19@seznam.cz

-------------------------

Search